Elsa Snijder

uit de fotoserie ‘Beauty’s’

Gegevens
Naam Elsa Snijder
E-mail: easnijder@gmail.com
Atelieradres Herengracht 24, 7607 BR Almelo
Telefoon 06 -17339454.
Website: www.elsasnijder.com
Expositielijst
2017-04-29 het Koetshuis te Borne. (april t/m mei) Expositie: Beweging. ( met de S-Bahn door Berlijn) (Fotoserie en poezie.)
2016-11-29 De Fleminghof te Borne. Expositie: de geKLEURDde wereld, Schilderijen
2013-07-29 Academisch Ziekenhuis, Amsterdam,( juni t/m sept.) Expositie: Appels Rapen. Fotografie:Pinholes-foto’s met poezie.
2011-09-29 Almelo,Kunstwerkplaats, (sept.-okt.).Expositie: Alledag. Fotografie.
2010-07-29 Vreden, (D) Berkelkraftwerk, (juni tm juli), Expositie: Linien. Fotografie en poezie.
Opleiding AKI te Enschede. (2002- 2008) Disciplines: Fotografie, Schilderen, Poetische teksten.
Discipline Fotografie, Schilderen
CV Ik laat mij inspireren door de schoonheid van alledag, door dagelijkse bezigheden en gebeurtenissen, door momenten die oplichten in de dag. Andere inspiratiebronnen zijn de natuur, lichtval en sfeer, verstilling.
Mijn disciplines zijn schilderen, digitale fotografie, pinhole-fotografie.
Poëtische presentaties, Beeld & Tekst, in de vorm van boekjes en animatiefilmpjes. (te zien in mijn Mini-Bios.)
Tijd en Vergankelijkheid zijn ook terugkerende thema’s in mijn werk, o.a. terug te vinden in mijn fotografie. Daarin geef ik ‘gevonden verhalen’ d.m.v. een twist weer een plaats in het heden.
Ik houd van het spel van werken met verf, met de lens, met woorden en taal, op zoek naar nieuwe verrassingen!
Gewoonlijk is mijn atelier aan de Herengracht 24 te Almelo, in samenwerking met medekunstenaars, op de laatste zondagmiddag van de maand geopend voor het publiek en dan exposeer ik mijn werk.
Daarnaast geef ik met veel plezier cursussen Vrij Schilderen in mijn eigen atelier, vanaf begin november t/m april.